YHTEYSTIEDOT

Lohjan Nuorkauppakamari ry
c/o Sonja Blomberg
Tömiseväntie 15 B 5,
09430 Saukkola

Maksutiedot: FI55 5236 0420 0664 46, Lohjan Nuorkauppakamari ry

HALLITUS 2021

Puheenjohtaja (PRES)
Sonja Blomberg
+358 45 312 5886
pres@jcilohja.fi / sonja.blomberg@jci.fi

Edellisen vuoden puheenjohtaja (IPP), koulutusvastaava (IND)
Sanna Asikainen
+358 45 312 5886
sanna.asikainen@jci.fi

Valmistautuva puheenjohtaja (DP), 1. varapuheejohtaja
Mika Lillman
mika.lillman@jci.fi

Projektivastaava (COM)
Taika Lapila
taika.lapila@jci.fi

Viestintäpäällikkö (LIO)
Pernilla Granqvist
pernilla.granqvist@jci.fi

Rahastonhoitaja (TREAS), kansainvälisyyspäällikkö (INT)
Saara Ahotupa
saara.ahotupa@jci.fi

Sihteeri (SECY)
Marika Långström
marika.langstrom@jci.fi

Kumppanuusvastaava (BUS)

Eelis Norja
eelis.norja@jci.fi